Перевірка готовності та організації безпечного оздоровлення та відпочинку дітей.

Дата: 08.06.2021 11:02

Фото без опису

Питання організації якісного #відпочинку та #оздоровлення дітей є невід’ємною складовою державної політики України, та пріоритетним завданням Лиманської сільської громади.

Тому, 07 червня 2021 року в #дитячих_закладах оздоровлення та відпочинку, що знаходяться на рекреаційних зонах #Катранка та #Расєйка Лиманської сільської ради було здійснено попередню перевірку готовності та організації безпечного оздоровлення та відпочинку дітей.

Комісія у складі Лиманського сільського голови – Резніченка Василя Івановича, заступника Лиманського сільського голови – Кометіані Олесі Миколаївни, начальника служби у справах дітей Лиманської сільської ради – Кожухаренко Юлії Василівни, фахівця із соціальної роботи Лиманської сільської ради – Бондарюк Маргарити Сергіївни, заступника начальника Татарбунарського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області – Стриженка Ігоря Васильовича, головного інспектора Татарбунарського сектору МРС ГУ ДСНС України в Одеській області – Івасенка Сергія Олександровича, ознайомилась з готовністю до експлуатації основних і допоміжних приміщень, приміщень культурно-масового, медичного, санітарно-гігієнічного призначення, відповідність їх складу і площі діючим нормам.

Незважаючи на недоліки, виявлені комісією, рівень готовності оздоровчих таборів, їх матеріальна забезпеченість з кожним роком покращуються, керівники закладів та його власники дбають про безпечний #відпочинок_дітей_влітку.