День захисту дітей в Лиманському НВК

Дата: 01.06.2021 15:15

Фото без опису

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Для учнів 1-2 класів було організоване свято «Країна дитячих розваг». На свято завітали вихованці дитячого садка, які теж узяли в ньому активну участь.

Учні 3-4 класів змагалися в спритності, кмітливості та спортивної вправності.

Команди 5- класів взяли участь у спортивно-розважальному святі "Веселі старти". Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Цей день надовго залишиться у дитячих спогадах як соняшний промінь дитинства.

Щиро дякуємо голові Лиманської ОТГ Резніченко В. І., виконавчому комітету та депутатському корпусу за отримані солодкі подарунки для дітлахів.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!