В стінах Трапівського НВК пройшло святкове вручення свідоцтв про базову середню освіту!

Дата: 11.06.2021 21:39

Фото без опису

11 червня в стінах Трапівського НВК пройшло святкове вручення свідоцтв про базову середню освіту!

Дорогі наші дев'ятокласники!

Вітаємо з закінченням 9-го класу. Багато хто з вас продовжить навчання, тож нехай подальший шлях буде успішним і благополучним! А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до поставленої мети. Нехай це буде успішним стартом дорослого життя.

Бажаємо аби знання зі школи в усьому допомагали, нехай вірні друзі завжди підтримують, нехай світлі надії серця неодмінно виправдовуються. Світлого майбутнього!!!!!!