Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 17.06.2021 09:48

Фото без описуЛиманська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності,  які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2021 році на території Лиманської сільської ради, внесених до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу в 2021 році відповідно рішення Лиманської сільської ради  № 117-VІІІ від 16 лютого 2021 року з кадастровим номером 5125083900:02:002:0198 загальною площею 1,2006 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення та № 155-VІІІ від 22 квітня 2021 року з кадастровим номером 5125083900:02:002:0675 загальною площею 0,2026 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Конкурс відбудеться за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський (Татарбунарський) р-н, с. Лиман вул. Героїв України,   47-А,  кабінет Лиманського сільського голови.

Дата проведення конкурсу - тридцятиденний термін з дня опублікування

оголошення.

Час проведення конкурсу - 12 год. 00хв.

Документи на участь у конкурсі приймаються Лиманською сільською радою за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу (включно).

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися  відповідно до вимог Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2021 році на території Лиманської сільської ради, затвердженого рішенням Лиманської сільської ради  № 95 -VІІІ від 16 лютого   2021 року. (Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності розміщене на офіційному веб-сайті Лиманської сільської ради).

За додатковою інформацією звертатись:  е-mail: of.liman@meta.ua  або lymanska_otg@ukr.net.

Виконавчий комітет Лиманської сільської ради