Перевірка дитячих оздоровчих закладів

Дата: 05.07.2021 21:12

Фото без опису

5 липня, міжвідомча #комісія з контролю діяльності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території рекреаційної зони «Расєйка» за участю т.в.о першого заступника начальника УСЗН Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, головного спеціаліста сектору житлово-комунального відділу Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, заступника начальника Татарбунарського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, начальника Служби у справах дітей Лиманської сільської ради здійснила перевірку #дитячих_оздоровчих_таборів розташованих на території Лиманської сільської ради. Основні напрямки перевірки:

- дотримання законодавства щодо безпеки харчових продуктів в оздоровчих закладах ;

- перевірка якості лабораторного контролю в оздоровчих закладах для дітей;

- забезпечення безпеки в місцях масового відпочинку дітей на водних об’єктах;

- дотримання протиепідеміологічних заходів під час оздоровлення та відпочинку в 2021 році., та інше.

Під час здійснення обстеження фахівцями порушень не виявлено. Однак, акцентовано увагу на дотримані та забезпечені під час роботи вимог законодавства про безпечність та якість харчових продуктів, державних санітарних правил і норм ДСанПІН. Також встановлено, що відомчий лабораторний контроль за якістю питної води, готових страв та дотриманням персоналом санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів ведеться.