Щодо сплати земельного податку користувачам та власникам земельних ділянок сіл Зарічне, Новоселиця, Трапівка, Лиман, Приморське та Трихатки!

Дата: 08.07.2021 17:43

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні користувачі та власники земельних ділянок сіл Зарічне, Новоселиця, Трапівка, Лиман, Приморське та Трихатки!

Нагадуємо, що сплата земельного податку відбувається  з

01  липня по 25 серпня  2021 року.

Інформацію  з нарахування земельного податку можна отримати в Лиманській сільській раді. Просимо відповідально  віднестися до  сплати земельного податку та провести оплату до 20 серпня 2021 року.     Розрахунковий  рахунок:

ГУК в Од.обл./отг с.Лиман/18010700

Код отримувача (ЄДРПОУ) 37607526

Банк  отримувач : Казначейство України  (ЕАП)

Рахунок (ІВАN) UA138999980334139813000015610

Земельний податок з фізичних осіб   2021 рік

В разі несвоєчасної сплати буде нарахована пеня та штрафні санкції в розмірі 20% від суми заборгованості.

Виконком Лиманської сільської ради