Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальник відділу містобудування та архітектури Лиманської сільської ради

Дата: 09.08.2021 14:14

Фото без опису  09 серпня 2021року, в приміщенні Лиманської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальник відділу містобудування та архітектури Лиманської сільської ради – головний архітектор населених пунктів громади.

Кандидаткою було подано вчасно всі відповідні документи для участі у конкурсі, та допущена рішенням комісії до складання іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади.

На підставі результатів письмового іспиту, конкурсна комісія виконавчого комітету Лиманської сільської ради вирішила рекомендувати Лиманському сільському голові Василю Резніченко призначити кандидатку на посаду начальника Відділу містобудування та архітектури Лиманської сільської ради – головного архітектора населених пунктів громади як таку, що визнана переможцем конкурсу.