Сьогодні клієнт служби зайнятості № 1 – роботодавець.

Дата: 06.09.2021 09:29

Фото без описуЗ метою обговорення налагоджених шляхів співпраці та пошуку нових 03 вересня Татарбунарською районною філією Одеського обласного центру зайнятості  організовано робочу зустріч з представником ТОВ "АГРО-ДАР" Чалою Мариною Миколаївною.

Товариство здійснює свою діяльність у сфері вирощування виноградних вин та є одним з ринкоутворюючих підприємств нового об’єднаного району.

Директор філії Олена Мошу акцентувала увагу на послугах філії з інформування роботодавців відповідно до профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані як безробітні, звернула увагу на те, що служба зайнятості має можливість стимулювання діяльності роботодавців шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Наприкінці зустрічі Олена Дионисіївна побажала стабільності, процвітання та створення додаткових робочих місць. У свою чергу Марина Миколаївна висловила надію на подальшу співпрацю із службою зайнятості.