Проведено робочу зустріч

Дата: 09.09.2021 11:10

Фото без описуОдним із основних напрямків роботи служби зайнятості є налагодження партнерських взаємовідносин з об’єднаними територіальними громадами.

З цією метою директором Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Мошу Оленою проведено конструктивний діалог із керівником Лиманської об’єднаної територіальної громади Резніченком Василем Івановичем..

Олена Дионисіївна наголосила на тому, що тільки завдяки комплексному підходу можливе вирішення завдань працевлаштування шукачів роботи  та забезпечення підприємств кваліфікованими кадрами.

Детально було обговорено питання організації громадських робіт як виду суспільно корисних оплачуваних робіт.

Не менш важливим питанням, яке обговорили під час зустрічі, було питання компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Олена Мошу зазначила, що компенсація єдиного соціального внеску роботодавцю – стимул до створення нових робочих місць.

Сподіваємося на плідну співпрацю із соціальними партнерами та на подальшу роботу в напрямку укомплектування робочих місць.