Відкриття поліцейської станції в Лиманській громаді

Дата: 28.09.2021 15:09

Фото без опису28 вересня, у Лиманській громаді відкрили #поліцейську_станцію, яка обслуговуватиме 6 населених пунктів та 2 курорти . Вона стала 1-ю серед 91 громади Одеської області, які відкрито на Одещині в рамках реалізації проєкту Національної поліції України #Поліцейський_офіцер_громади. Станція розташована у селі Лиман, по вул. Героїв України, 50 а.Фото без опису

Віднині тут працюватиме свій поліцейський офіцер громади – старший лейтенант поліції Владислав Аросланов. Правоохоронець обслуговуватиме понад 5 тисяч населення з 6 сіл, що входять до складу Лиманської громади.

В урочистому відкритті нового приміщення взяли участь представники органів місцевого самоврядування та керівництва поліції, зокрема: керівник Національної поліції в Одеській області Микола Семенишин, голова Лиманської громади Василь Резніченко та начальник відділення поліції №2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції ГУНП в Одеські області полковник поліції Олександр Бодюл.

Фото без опису Василь Резніченко повідомив: «На станції створені необхідні умови для прийому громадян, опрацювання інформації та відпочинку офіцера. Окрім того, завдяки підтримці тергромади, у поліцейського є службовий автомобіль Renault Duster».

Як зазначив очільник управління Національної поліції в Одеській області: «Поліцейська станція у громаді – це, по-перше, зручність для місцевих жителів, які можуть звернутися до представника влади; по-друге, для самого правоохоронця, який контролює правопорядок на території та швидко реагує на зміни в оперативній обстановці».Фото без опису

Відкриття поліцейської станції є ще одним надважливим кроком до зміни системи взаємовідносин між населенням та поліцією, адже поліція стає ближчою до людей, які відтепер матимуть змогу на місці отримати вчасну та якісну поліцейську допомогу і послуги.

Довідково:

Станція Лиманської сільської територіальної громади розташована у селі Лиман на вулиці Героїв України, 50а. Поліцейській офіцер громади - старший лейтенант поліції Аросланов Владислав Ігорович, його номер телефону - (068) 836-30-96.