ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ – В «ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ» ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19

Дата: 15.10.2021 18:42

Фото без опису   Сьогодні відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами заслуханої доповіді голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області.

Обмеження червоного рівня епіднебезпеки:

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

? робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

? робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

? робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

? робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

? проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчівкомандних ігрових видів спорту без глядачів;

? робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведеннякіно- та відеозйомки.

ОБМЕЖЕННЯ НЕ БУДУТЬ ЗАСТОСОВУВАТИСЬ, якщо у всіх відвідувачів (користувачів) та співробітників (організаторів) буде наявний зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби.

На червоному рівні дитячі садки та 1-4 класи шкіл будуть працювати у звичайному режимі без вимоги повної вакцинації 100% співробітників.

Водночас, співробітники сфери освіти входять до переліку співробітників підприємств, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації.

Фактично, це означає, що працівники вказаних закладів без щеплення на червоному рівні зможуть працювати до 7 листопада.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

? Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Важливою вимогою залишається виконання умов адаптивного карантину: носіння масок, обробка рук, соціальна дистанція, та відповідна кількість осіб в транспорті.