Конкурс на посаду директорів ЗЗСО

Дата: 27.10.2021 14:26

Фото без опису   26 жовтня 2021 року відбувся конкурс на посаду директорів закладів загальної середньої освіти комунального закладу "Трапівський навчального-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти " Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області та комунального закладу "Лиманський навчального-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти " Лиманської сільської ради Білгород- Дністровського району Одеської області. На вакантне місце директора комунального закладу

"Трапівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти, була подана 1 заява від Лисинюк Наталі Олегівни - директора комунального закладу Трапівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти" Лиманської сільської ради. Успішно пройшовши конкурсне випробовування з трьох етапів (тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентація перспективного розвитку школи) та набравши максимальну кількість балів, конкурсна комісія вирішила:

1. Визнати Лисинюк Наталю Олегівну переможницею конкурсу.

2.Порушити клопотання перед Відділом освіти Лиманської сільської ради щодо призначення на посаду директора комунального закладу "Трапівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти -заклад дошкільної освіти" Лиманської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської області як таку, що стала переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Трапівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти" Лиманської сільської ради Білгород- Дністровського району Одеської області та укласти з нею контракт терміном на 6 років.

На вакантне місце директора комунального закладу "Лиманський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти, була подана 1 заява від Крайник Анастасії Петрівни - т.в.о.директора комунального закладу "Лиманський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти" Лиманської сільської ради. Успішно пройшовши конкурсне випробовування з трьох етапів (тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентація перспективного розвитку школи) та набравши максимальну кількість балів, конкурсна комісія вирішила:

1. Визнати Крайник Анастасію Петрівну переможницею конкурсу.

2.Порушити клопотання перед Відділом освіти Лиманської сільської ради щодо призначення на посаду директора комунального закладу "Лиманський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти -заклад дошкільної освіти" Лиманської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської області як таку, що стала переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Лиманський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти" Лиманської сільської ради Білгород- Дністровського району Одеської області та укласти з нею контракт терміном на 2 роки.

Шановна Наталя Олегівна та Анастасія Петрівна , прийміть наші привітання з перемогою! Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання й здійснити задумані плани. Нехай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість сприяють піднесенню іміджу Вашого навчального закладу! Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага, удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.!