Виїзний прийом громадян

Дата: 12.11.2021 15:36
Кількість переглядів: 2004

Фото без опису11 листопада 2021 року здійснений виїзний прийом громадян Лиманської територіальної громадян  головою Білгород – Дністровської РДА Василем Самокишем спільно з  керівниками  структурних підрозділів райдержадміністрації Основні питання,  що порушувалися мешканцями громади:

-         Призначення пенсії за віком, якщо не вистачає років страхового стажу;

-         Право на пенсію за віком, якщо особа отримує пенсію по    інвалідності;

-        Надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Лиманської територіальної громади, як учаснику бойових дій;

-        Призначення соціальної  допомоги багатодітній малозабезпеченій сім’ї.

Кожному мешканцю громади надані інформаційно – роз’яснювальні консультації, з підтвердженням  звернення письмовою відповіддю,  відповідно до чинного законодавства

Також очільник  району Василь Самокиш спільно з головою територіальної громади Василем Резніченко відвідали заклади освіти  та Лиманську сільську лікарську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини.

Голова райдержадміністрації підкреслив про важливість залучення інвестицій для розбудови та покращення туристично - рекреаційного потенціалу і  інфраструктури територіальної громади, бо саме клімат  та географічне розташування Лиманської сільської ради сприяє цьому, що надасть можливість  збільшенню робочих місць місцевим жителям.    « Відчувається, що  на території  громади керує справжній  господар, який піклується про дітей, людей похилого віку, соціально незахищені верстви населення. Та ще раз наголошую   про   необхідність проведення роз’яснювальної роботи медичними працівниками та посадовими особами органів місцевого самоврядування  серед мешканців громади про важливість   вакцинації від COVID – 19» - зазначив голова РДА Василь Самокиш .