Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.11.2021 16:01

Фото без опису  23 листопада 2021 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Лиманській сільській раді, під керівництвом Лиманського сільського голови – Василя Івановича Резніченка.

Комісією розглядалось питання, щодо доцільності/не доцільності позбавлення батьківських прав батька, по відношенню до своєї малолітньої дитини.

У ході засідання було заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Лиманської сільської ради,  з'ясовано факти і обставини, що призвели до неналежного виконання батьком своїх батьківських обов’язків. Члени  комісії та запрошені гості  брали активну участь у обговоренні даного питання, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції щодо рішення.

Після детального розгляду та обговорення даного питання було прийняте відповідне рішеннязгідно чинного законодавства.