ОГОЛОШУЄМО БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ «СВЯТО В КОЖЕН ДІМ»

Дата: 11.12.2021 09:03

Фото без опису День Святого Миколая, Новорічна ніч, Різдво Христове – ці свята щороку приносять у кожен дім світло, радість, надію на диво та сподівання на краще. Але, є люди, яким святкування недоступні. Особливо це тепло необхідно тим, хто за волею злої долі втратив здоров'я, рідних.

На сьогоднішній день на обліку Центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради перебувають 29 осіб, яким через похилий вік, інвалідність важко подбати про себе без сторонньої допомоги. 13 з них обслуговуються соціальними робітниками за місцем проживання.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання – «Будинок Милосердя» надає прихисток 16 знедоленим і самотнім. Це мешканці сіл Приморське, Трапівка, Безім’янка, Тузли, Рибальське, Білолісся, Борисівка, Дмитрівка, Струмок та міста Татарбунари. У кожного з мешканців будинку – своя доля, своя життєва трагедія.  Серед них є прикуті до ліжка, деякі пересуваються лише на візочку чи за допомогою інших засобів, а в когось – невимовний біль у душі. У всіх «хтось десь з рідні є», але навідують рідко. До когось ніхто не приїжджає.

З метою підтримки самотніх літніх жителів, нашої громади, мешканців «Будинку Милосердя» Центр надання соціальних послуг Лиманської сільської ради запрошує усіх небайдужих прийняти участь в благодійній акції «Свято в кожен дім».  Допомогти  можна продуктами харчування, засобами особистої гігієни та іншим на Ваш розсуд, що може бути корисним у побуті, або просто стати приємним сюрпризом.

Долучайтеся до благодійної ініціативи! Творити дива може кожен!

Пункти  збору:

Лиманська сільська рада (с. Лиман, вул. Героїв України, 47а),

Трапівський старостинський округ (с. Трапівка, вул. Миру, 3),

Приморський старостинський округ (с Приморське, вул. Перемоги, 64а),

Центр надання соціальних послуг Лиманської сільської ради (м. Татарбунари, вул. Соборна, 12)

Телефон для довідок: +380963767405

Прийомні години: Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00 год.

Пт. з 9.00 до 17.00 год.

перерва з 13.00 до 14.00 год.