Благодійна допомога від учнів Приморської школи

Дата: 14.12.2021 12:46

Фото без опису Учні КЗ «Приморський заклад загальної середньої освіти» долучились до благодійної акції «Свято в кожен дім», оголошеної напередодні Центром надання соціальних послуг Лиманської сільської ради в підтримку самотніх літніх жителів громади та мешканців «Будинку Милосердя».

Спільними зусиллями дітей, батьків та вчителів, для мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання зібрано та передано продукти харчування, домашню консервацію, теплі речі, миючі засоби, предмети особистої гігієни та інші товари першої необхідності.

Допомога нужденним – це урок людяності і щирості, який навчає піклуватися про своїх рідних та завжди пам’ятати про тих, хто потребую допомоги найбільше.

Величезне спасибі за надану допомогу! Дякуємо за турботу і милосердя усім, хто долучився до акції!