Про визначення сільської ради замовником при розробці проєкту

Дата: 20.12.2021 15:02

Фото без описуЛиманською сільською радою було прийнято рішення №408-VIII від 10.11.21 року стосовно визначення сільської ради замовником при розробці проєкту детального плану частини території Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами с. Приморьке) щодо обґрунтування можливості розміщення лікувально-оздоровчого пансіонату сімейного типу з лікувально-реабілітаційним комплексом.

Зазначена робота є продовженням проєктно-планувальних робіт розпочатих відповідно до розпорядження №212/А-2016 від 06.07.2016 року Татарбунарської районної державної адміністрації.

З метою врахування державних та приватних інтересів Лиманська сільська рада приймає зауваження та пропозиції, а також надає роз’яснення  за фактичною адресою: 68141, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Лиман, вул. Героїв України, буд. 47а, телефон: +380953124177, е-mail: lymanska_otg@ukr.net, протягом 20 днів з 23.12.21 по 14.01.22 р.р.