Правила поведінки на дорогах та вулицях взимку.

Дата: 29.12.2021 20:04

Фото без опису1. Не дозволяйте дітям спускатися на санчатах або лижах з тієї гірки,  що веде на дорогу.

2. Не ходіть близько біля краю тротуару, щоб вас не зачепила машина, яка випадково втратила керування

3. Коли Ви або Ваші діти рухаєтеся по тротуару, то не поспішайте, не біжіть, бо можете посковзнутися і впасти.

4. При переході дороги будьте особливо пильні. Переходьте її лише на пішохідному переході й уважно придивляйтеся, щоб не було поблизу машини. Або тоді, коли транспортні засоби вже зупинилися.

5. Ніколи не перебігайте дорогу навіть коли немає транспортних засобів, бо по слизькій дорозі бігти небезпечно.

6. Коли чекаєте громадський транспорт на зупинці, ніколи не ставайте на край тротуару, тому що можете посковзнутися самі або ненароком хтось може штовхнути вас, і ви потрапите під колеса.

7. Обходьте транспортні засоби дуже уважно, коли обмежена чи недостатня видимість.  Зимова дорога криє в собі небезпеку, тому зосередьте на ній всю увагу.

8. Ніколи не чіпляйтеся до транспортних засобів, щоб прокататися з «вітерцем». Це приведе до тяжких трагічних наслідків.

9. Пильнуйте, щоб діти не гралися в рухливі ігри поблизу проїжджої частини, і не штовхалися , щоб не потрапити під колеса автомобіля.