Рука допомоги

Дата: 24.05.2022 16:03

Фото без опису У цей складний час війни український народ як ніколи потребує підтримки. І ми вдячні всьому світу за те, що він не залишає Україну один-на-один зі своєю бідою.

Так, нещодавно наша громада отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації «Фонд Милосердя, Відродження і Розвитку «Еммануїл» у вигляді одягу, взуття, постільної білизни, ковдр та дитячих іграшок.

Ми приносимо щирі слова подяки дирекції БО «Еммануїл» за Ваше добре та співчутливе серце і готовність простягнути руку допомоги у хвилину біди. Низький вам уклін за вашу благодійність та відкрите серце!

Всю вище перераховану допомогу буде порівно розподілено між населеними пунктами сільської ради. В подальшому дана гуманітарна допомога буде адресно передана внутрішньо переміщеним особам, які знаходяться на території нашої громади та мешканцям нашої громади, що опинились у важких життєвих обставинах.

Віримо в краще!

Тільки разом, об’єднавшись ми переможемо!????

Все буде Україна!????????