Інспектори Білгород-Дністровського районного управління ГУ ДСНС України провели зустріч з фермерами

Дата: 30.05.2022 11:47
Кількість переглядів: 1980

Фото без описуЗ метою недопущення пожеж на хлібних масивах та в місцях переробки і зберігання зернових та грубих кормів, 27 травня, інспектори Білгород-Дністровського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області провели зустріч з фермерами Лиманської громади, де обговорили питання забезпечення пожежної безпеки на хлібних масивах та в місцях переробки і зберігання зернових та грубих кормів. Нагадали дії на випадок виникнення пожежі. Особливу увагу рятувальники звернули на болісне питання - випалювання стерні, сухої трави, залишків соломи на полях та ін., оскільки це може також призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках. Та наголосили, що за такі дії передбачена адміністративна відповідальність.