День захисту дітей 2022

Дата: 01.06.2022 12:46
Кількість переглядів: 1990

Фото без описуДіти — це ще не зіпсована щирість та відвертість. Їхнє майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти — це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль, насильство та війна.

І щоб принести в маленькі життя трішечки свята та радості, 31 травня, з нагоди відзначення Дня захисту дітей в Лимаснькій сільській територіальній громаді було проведено низку святкових заходів.

Наші дітки взяли участь у цікавих квестах, спартакіадах, потанцювали під улюблені пісні, заспівали таку рідну «Червону калину» і звичайно втілили свої мрії на малюнках.

По закінченню свята, кожна дитина отримала маленький смаколик – символ літа– морозиво.

Не забули й про дітей, які вимушено покинули свої домівки. Для них були зібрані іграшки, які в подальшому будуть передані маленьким переселенцям нашої громади.

Для дітей, батьки яких зараз захищають незалежність нашої Батьківщини, Благодійним фондом «Світло добра» було організовано розважальний захід, по закінченню якого дітлахи отримали смачне частування.

Дуже вдячні всім, хто долучився до організації та проведення цих невеличких митей радості!

Віримо в краще!????????