З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 12:15

Фото без опису

На 1 червня 2022 року припадає дуже красива і душевна дата - #День_захисту_дітей.
Наше суспільство завжи було дітоцентричним і захист дитинства займає вагоме місце в політиці нашої країни. Особливо гостро стоїть питання захисту наших дітей в період війни. Адже росія, порушуючи всі правові засади та будь які моральні принципи, знищує нашу націю, вбиваючи, калічачи та незаконно вивозячи маленьких українців зі своєї батьківщини.
Тому сьогоднішнє свято має гіркий присмак сліз, пролитих невинно убієнними дітьми, дітьми, які вже ніколи не відчують ласку своїх батьків та дітьми, які полишили рідну домівку, знайшовши прихисток в чужому краї…
Та життя триває і ми віримо, що скоро прапор перемоги замайорить в нашому небі!
Тож хочу від щирого серця всім маленьким мешканцям нашої громади побажати полуничного настрою, захоплюючих історій, радісних подорожей та вірних друзів. Не сумуйте і не сумнівайтеся в собі. Нехай попереду на Вас чекає яскраве літо з повітряними кулями, смачними солодощами та великими радощами.