Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво

Дата: 06.06.2022 17:12

Шановні мешканці Лиманської сільської територіальної громади!

Відповідно до розпорядження Лиманського сільського голови від   06 червня 2022 року № 95/CР «Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво» з 06 червня до 21 червня поточного року буде проводитись громадське обговорення проєкту договору про співробітництво між Лиманською сільською територіальною громадою та Татарбунарською міською територіальною громадою у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, а саме: комунального закладу "Публічна бібліотека Татарбунарської міської ради".

Пропозиції та зауваження до проєкту договору приймаються спільною комісією з підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад, в письмовій формі, за адресою: с. Лиман, вул. Героїв України, 47-а, у робочі дні з 9.00 до 18.00 год., або на електронну пошту: lymanska_otg@ukr.net з поміткою: «зауваження та пропозиції до договору про співробітництво».