Засідання міждисциплінарної робочої групи

Дата: 07.06.2022 12:32
Кількість переглядів: 2015

Фото без опису

7 червня відбулось засідання міждисциплінарної робочої групи, щодо питань захисту прав дитини в Лиманській сільській територіальній громаді.
На засіданні були присутні: заступник Лиманського сільського голови, начальник служби у справах дітей Лиманської сільської ради, в. о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг Лиманської сільської  ради», головний лікар  Комунального некомерційного підприємства “Татарбунарський центр первинної медико-санітарної допомоги”, в. о. начальника відділу освіти Лиманської сільської ради, староста Трапівського старостинського округу, староста Приморського старостинського округу, директори Будинків культури та бібліотекарі Лиманської сільської ради.
В ході роботи були обговорені проблемні питання, щодо захисту дитинства в галузі освіти, медицини, культури та соціального захисту а також шляхи їх вирішення.