АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЗСУ. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Дата: 21.07.2022 20:01

На початку липня Лиманський сільський голова Василь РЕЗНІЧЕНКО на своїй сторінці в соціальній мережі звернувся до жителів територіальної громади про збір коштів на ремонт автомобіля для потреб бійців ЗСУ.

На той момент автомобіль потребував заміни покришок, паливної системи, придбання запаски, ремонту електропроводки й педалі газу, а також перефарбування борту і кабіни.

Звернення очільника громади не залишило нікого байдужим і практично за тиждень необхідні кошти були зібрані.

Лиманська сільська рада висловлює щиру подяку усім мешканцям громади, які долучилися до збору коштів. Особливі слова подяки він адресував безпосередньо майстрам, які працювали над оновленням авто і окремо відзначив допомогу земляка Віталія ГАВРИЛЮКА, який передав для ремонту автомобіля 4 шини та фари на загальну суму 13,5 тис грн.

Віримо, оновлений спільними зусиллями небайдужих мешканців Лиманської громади автомобіль, буде добре служити нашим захисникам.