ВУЛИЧНА АКЦІЯ «ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО»

Дата: 28.07.2022 14:24

27 липня, в рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який щорічно відзначається 30 липня,  провідним фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг за участю  начальника служби у справах дітей Лиманської сільської ради та інспектора ювенальної превенції відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського  РВП ГУНП в Одеській області в с. Лиман та с. Приморське проведено вуличну акцію «Працюй безпечно».

Мета акції – ознайомити населення громади з основними формами та способами втягнення в експлуатацію, як не стати жертвою торгівлі людьми та вберегти своїх близьких, як захистити від можливих ризиків під час виїзду за кордон та куди необхідно звертатися за допомогою. Усім учасникам акції були роздані листівки та буклети відповідної тематики.