Селекторна нарада 11.08.2022

Дата: 11.08.2022 12:44

Голова, перший заступник голови та спеціалісти Лиманської сільської ради взяли участь у селекторній нараді з головами та представниками територіальних громад, яку провів голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, за участі заступників голови Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ, Максима БРИТКОВА та керівників структурних підрозділів РДА.

Начальник Білгород-Дністровської РВА Василь САМОКИШ ознайомив учасників зібрання із дорученнями, що були надані Одеською ОДА на нарадах і зустрічах, в яких брав участь голова райдержадміністрації, щодо підготовки освітніх закладів до нового навчального року, роботу закладів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період та інші.

Інформуючи присутніх щодо готовності до використання споруд цивільного захисту населення у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Білгород-Дністровського району, заступник голови Тетяна ДОМЧИНСЬКА ознайомила учасників наради із роботою, що була проведена в цьому напрямку на поточний момент, із попередніми результатами перевірок, які проводять робочі групи у складі представників Держпродспоживслужби, ДСНС, охорони здоров’я та інші причетні особи. Також довела до відома голів територіальних громад і начальників управлінь освіти доручення від Департаменту освіти і науки ООДА щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

При обговоренні питання про підготовку до опалювального сезону (закупівля палива, складання актів готовності котелень до палювального сезону), були заслухані інформації кожного з голів територіальних громад з даного питання.

В ході засідання також була заслухана інформація про стан укриттів та системи оповіщення у населених пунктах району.

За результатами наради були надані відповідні доручення.