З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності, Україно!

Дата: 23.08.2022 11:30

Фото без описуСьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Біля Будинку культури села Лиман відбулося урочисте підняття нашої національної святині - Державного Прапора України.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України.

Шануймо те, що нас об’єднує!

З Днем Державного Прапора, Україно та з 31-ю річчницею Незалежності!