До Будиноку Милосердя завітали представники баптистської церкви м. Любек (Німеччина)

Дата: 26.08.2022 14:14

Фото без опису  25 серпня, до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання - «Будинок Милосердя» завітали представники баптистської церкви м. Любек (Німеччина) у супроводі вірян релігійної громади ЄХБ с. Лиман. Приїзд гостей – це завжди приємна подія. Така увага зігріває наших підопічних та дарує радість.

Справжнім сюрпризом для всіх стала надана допомога у вигляді побутового електро- та ручного інструменту, без якого просто не обійтися у великому господарстві відділення, а також предметами особистої гігієни, технічними засобами реабілітації, іншими речами першої необхідності для комфортного побуту мешканців стаціонару.

Тому ми вдячні нашим гостям не лише за подарунки, а в першу чергу за добро, милосердя, увагу до людей поважного віку та осіб з інвалідністю, за важливу підтримку нашої установи у цей важкий час російської навали проти України.