Загальношкільні батьківські збори

Дата: 25.08.2022 14:19

Фото без опису25 серпня, в закладах освіти Лиманської сільської ради пройшли загальношкільні батьківські збори на тему «Створення безпечного освітнього середовища, формування в учнів ціннісних життєвих навичок».

Освітній процес у новому навчальному році розпочнеться 1 вересня й триватиме до 30 червня наступного року. У різних регіонах країни він стартуватиме по-різному, в залежності від наявності облаштованих у школах укриттів та безпекової ситуації: у більш безпечних – очно та змішано, у близьких до проведення бойових дій – дистанційно. Однак вибір формату навчання залишається за батьками учнів та керівниками закладів освіти.

Рішення про форму організації освітнього процесу остаточно буде прийнято з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Одеської обласної військової адміністрації.