Робоча нарада з керівниками підрозділів та спеціалістами громади.

Дата: 31.08.2022 14:53

Фото без описуСтворено робочу групу з питань тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб та визначено відповідальну особу.

В першу чергу, голова громади Василь Резніченко звернувся до працівників усіх комунальних закладів і установ, з проханням долучитися до розміщення людей, які будуть розподілені на територію нашої громади.

Також, до небайдужих жителів Лиманської громади, щодо розміщення переселенців у власних будинках та дачах.

Наголошено кожному: наша підтримка потрібна людям, котрі прибувають із зони активних бойових дій, тож давайте допоможемо тим, хто опинився у кризовій ситуації.

Дякуючи Богу і нашим захисникам, у нашій області не ведуться бойові дії, тому наш з вами обов’язок - об’єднатися і допомогти людям з інших регіонів.