Допомога від міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen.

Дата: 13.09.2022 12:32

Фото без описуСьогодні Україна переживає складні часи. Ми змушені зі зброєю в руках боронити свою незалежність та суверенність. Але ця боротьба робить нас сильнішими, зараз ми згуртовані як ніколи. І не лиже в межах нашої країни а й далеко за її теренами.

Сьогодні весь Світ – з Україною. І не лише словами а й справами.

Так зараз наша громада тісно співпрацює з World Central Kitchen - некомерційною неурядовою організацією, яка забезпечує харчуванням людей, що опинились в кризових умовах війни чи стихійного лиха.

Протягом липня наша громада отримала 180 продуктових наборів, які в подальшому були передані внутрішньо переміщеним особам, та людям, які опинились в складних життєвих обставинах. Ця допомога дуже цінна, адже війна вносить корективи у звичний плин нашого життя, і дуже часто навіть забезпечення першочергових потреб, для багатьох є проблематичним.

Тому виносимо щиру подяку та низький уклін міжнародній гуманітарній організації World Central Kitchen. Для Вас милосердя - це норма життя, а не поодинокий випадок. Дякуємо що Ви є.  Дякуємо, що допомагаєте наблизити нашу перемогу.

Разом ми сила!

Слава Україні!