Засідання 14-ї чергової сесії VIII-го скликання Лиманської сільської ради

Дата: 14.09.2022 19:12

Фото без опису14 вересня депутати Лиманської сільської ради зібралися на чергову 14 сесію VIII скликання.

У роботі засідання сесії взяли участь тринадцять депутатів з двадцяти двох. Також на засіданні начальники відділів та структурних підрозділів, спеціалісти та староста сіл.

На порядок денний було винесено 24 питання. Питання стосувалися містобудування та землеустрою, соціального захисту населеня та освіти. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних профільних депутатських комісій сільської ради.

Детальніше з усіма рішеннями, прийнятими депутатами на сесії, та результатами поіменного голосування ви зможете ознайомитися на офіційному сайті Лиманської сільської ради у терміни передбачені законодавством.