Ремонтні роботи захисних споруд цивільного захисту в освітніх закладах Лиманської сільської територіальної громади

Дата: 30.09.2022 21:21

Фото без описуТривають ремонтні роботи захисних споруд цивільного захисту в освітніх закладах Лиманської сільської територіальної громади

22 вересня 2022 року робочою групою, до складу якої увійшли представники Білгород-Дністровської райдержадміністрації, Лиманської сільської ради, ДСНС та правоохоронних органів проводився огляд захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти Лиманської сільської ради, де на сьогоднішній день тривають ремонтні роботи.

Очолив робочу групу начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Михайло ЛАВРИК.