Круглий стіл

Дата: 29.09.2022 21:45

Фото без описуНапередодні відзначення Дня усиновлення службою у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг» та відділом соціального захисту населення Лиманської сільської ради було проведено круглий стіл у форматі онлайн на тему “Актуальні питання розвитку сімейних форм виховання дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”.

В ході засідання обговорювалися питання щодо змін, які останнім часом були внесені до нормативно-правових документів стосовно здійснення соціально захисту прав дітей, зокрема дітей, які залишились без піклування батьків.

Також учасники «круглого столу» обговорили актуальні питання соціального захисту дітей в умовах проведення бойових дій в Україні.