Ярмарок «Наближаємо перемогу разом» на підтримку Збройних Сил України.

Дата: 30.09.2022 16:54

Фото без описуСьогодні, на приринковій площі села Лиман відбувся благодійний ярмарок «Наближаємо перемогу разом» на підтримку Збройних Сил України.

Організували його працівники Лиманського будинку культури Тетяна Фунтікова та Оксана Ткаченко разом з бібліотекаркою Світланою Гетманець. Долучилися до заходу й небайдужі мешканці села Лиман.

На ярмарку продавали вироби, зроблені власними руками, українські сувеніри, випічку, городину, молочну продукцію та навіть кролів.

"Ми раді долучитися до збору коштів і підтримати наших захисників. Адже, саме завдяки їм ми маємо змогу жити!", - каже Катеринана ярмарку.

«Хай наші хлопці там бережуть себе!Хай повертаються живими. Що від нас залежить - ми все робимо. В тилу, хто чим може, тим допомагаємо", – місцева мешканка Марія.

Громада продовжує допомагати нашим воїнам, об’єднавши зусилля, і спрямовує їх на таку чудову справу.

"Наші захисники та захисниці борються за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу. Бо кожен з нас — це зараз боєць на своєму фронті. В єдності наша сила!",- учасниця ярмарку Валентина.

Виручені кошти (15 500 грн) з ярмарку будуть направлені на потреби ЗСУ.

Організатори ярмарки анонсують проведення такого ж заходу 14 жовтня, в День захисників та захисниць України.

Війна триває. Ми не маємо права забувати, кому зобов’язані спокійним, а головне без пострілів, життям. Кожен з нас має робити все необхідне для того, аби якомога швидше наблизити велику і бажану перемогу!