Ярмарок «Наближаємо перемогу разом» на підтримку Збройних Сил України.

Дата: 30.09.2022 16:54

Сьогодні, на приринковій площі села Лиман відбувся благодійний ярмарок «Наближаємо перемогу разом» на підтримку Збройних Сил України.

Організували його працівники Лиманського будинку культури Тетяна Фунтікова та Оксана Ткаченко разом з бібліотекаркою Світланою Гетманець. Долучилися до заходу й небайдужі мешканці села Лиман.

На ярмарку продавали вироби, зроблені власними руками, українські сувеніри, випічку, городину, молочну продукцію та навіть кролів.

"Ми раді долучитися до збору коштів і підтримати наших захисників. Адже, саме завдяки їм ми маємо змогу жити!", - каже Катеринана ярмарку.

«Хай наші хлопці там бережуть себе!Хай повертаються живими. Що від нас залежить - ми все робимо. В тилу, хто чим може, тим допомагаємо", – місцева мешканка Марія.

Громада продовжує допомагати нашим воїнам, об’єднавши зусилля, і спрямовує їх на таку чудову справу.

"Наші захисники та захисниці борються за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу. Бо кожен з нас — це зараз боєць на своєму фронті. В єдності наша сила!",- учасниця ярмарку Валентина.

Виручені кошти (15 500 грн) з ярмарку будуть направлені на потреби ЗСУ.

Організатори ярмарки анонсують проведення такого ж заходу 14 жовтня, в День захисників та захисниць України.

Війна триває. Ми не маємо права забувати, кому зобов’язані спокійним, а головне без пострілів, життям. Кожен з нас має робити все необхідне для того, аби якомога швидше наблизити велику і бажану перемогу!