У БУДИНКУ МИЛОСЕРДЯ ЗАВЕРШЕНО КОМПЛЕКС РЕМОНТНИХ РОБІТ

Дата: 03.10.2022 20:39

Фото без опису З метою поліпшення якості надання соціальних послуг, забезпечення комфортного проживання осіб, які перебувають у відділені стаціонарного догляду для постійного проживання – «Будинок Милосердя» КУ «ЦНСП Лиманської сільської ради» здійснено ряд заходів. Працівники відділення плідно попрацювали над тим, аби забезпечити своїм мешканцям затишні умови перебування. Зокрема, відремонтовано систему електричного опалення, замінено електрокотел. Проведено поточний ремонт 5 опалювальних печей, 1 – повністю реконструйовано. Проведено поточний ремонт житлових кімнат та інших приміщень у будівлі головного корпусу. Попередньо в цьому житловому корпусі було замінено 3 вхідних дверей на нові енергоощадні.

Наразі ці роботи завершені.