«Щедрість рідної землі»

Дата: 06.10.2022 12:54

Фото без опису Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів та фруктів, фарбує листя у барвисті кольори, запалює багряно- червоні кетяги калини. Краса навколишнього світу дивує, чарує і заворожує людські серця з самого раннього дитинства.

11 жовтня 2022 року відбувся І етап виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі». Під такою назвою в холі сільської ради була організована осіння виставка поробок з натуральних матеріалів вихованців, батьків, вчителів освітніх закладів Лиманської сільської ради. Цікаві, креативні та оригінальні вироби демонструють кращий досвід творчої та практичної діяльності учнів громади.

Дякуючи співпраці батьків, дітей та класних керівників були підготовані чудові та цікаві композиції.

Найкращі роботи відмічені комісією та направленні на заочну обласну виставку досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі».