Засідання комісії з перейменування об’єктів топоніміки

Дата: 06.10.2022 12:03

Фото без опису В приміщенні Лиманської сільської ради пройшло засідання комісії з перейменування об’єктів топоніміки (вулиць, провулків тощо) та демонтажу пам’ятних знаків та пам’ятників у населених пунктах Лиманської сільської територіальної громади.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» комісією визначено перелік вулиць населених пунктів громади, що підлягають перейменуванню та запропоновано нові назви для проведення опитування серед мешканців відповідних вулиць з метою врахування їх думки при прийнятті відповідного рішення.