Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України "Боролися! Боримося! Поборимо!"

Дата: 14.10.2022 12:27

Фото без опису  Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України в Лимані відбувся вдруге.

Метою заходу був збір коштів для наших земляків, воїнів – захисників.

До акції долучилися маленькі діти і пенсіонери, фермери, освітяни та небайдужі жителі громади. На ярмарку були представлені вироби ручної роботи, різноманітна випічка, продукція домашніх господарств. Найменший внесок і найбільший були зроблені від щирого серця, з вірою в нашу Перемогу. З трепетом і повагою чекаємо на повернення всіх наших захисників.

Ми вдячні кожному з них за стійкість, мужність і відвагу, за ратний труд і жертовність. У нас – одна біда на всіх і, одна мета – перемога над ворогом.

Зібрана сума склала 19500 гривень! Дякуємо за кожну копійку. Хлопці воюють, а ми працюємо.

Разом – до Перемоги. ??????