В День Покрови Пресвятої Богородиці гості з Ізмаїлу відвідали свою близьку людину в Будинку Милосердя.

Дата: 14.10.2022 14:38

Фото без опису В день християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці завжди було нормою робити добрі справи: провідувати родичів, носити гостинці, роздавати їжу бідним і нужденним. Здавна люди вірили, що Покрова захищає кожну людину, оберігаючи і допомагаючи в нелегкий час, приносить достаток, любов і щастя.

Атмосфера родинного затишного свята та радості відчувалось сьогодні і в Будинку Милосердя. Для підопічних відділення приготували святкове меню.Фото без опису Гості Олег та Наталя з м. Ізмаїл, які завітали до Будинку Милосердя щоб провідали свою близьку людину, подарували всім мешканців чудовий настрій, смачні гостинці, засоби гігієни, купу книжок та панно із соняшниками, виконане своїми руками, яке буде прикрашати їдальню відділення.