Порядок денний чергової 15-ї сесії VIII скликання

Дата: 23.11.2022 16:17

Рекомендований порядок денний

пленарного засідання п’ятнадцятої сесії VIII скликання:

30 листопада 2022 року, 10.00 год.

зала засідань

Лиманської сільської ради

1. Про подовження терміну дії договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Катранка».
  2. Про відмову у затверджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду, терміном на 25 років.
  3. Про продаж земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.
  5. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту.
  6. Про відмову в укладанні договору на 1 рік.
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду строком на 5 років для індивідуального дачного будівництва.
  8. Про подовження терміну дії договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Расєйка».
  9. Про продаж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для дослідних і навчальних цілей.
  11. Про схвалення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) трудового архіву Татарбунарської міської ради.
  12. Про перейменування вулиць на території Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
  13. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лиманської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
  14. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 514 - VІІІ від 21 грудня 2021 року «Про затвердження бюджету Лиманської сільської територіальної громади на 2022 рік».
  15. Про прийняття окремого індивідуально визначеного майна у власність Лиманської сільської територіальної громади.
  16. Про надання згоди на прийняття окремого індивідуально визначеного майна у комунальну власність Лиманської сільської територіальної громади.
  17. Про затвердження Актів прийому-передачі продуктів харчування, що належать Відділу освіти Лиманської сільської ради.
  18. Про затвердження Акту списання основних засобів № 1, що належать Відділу освіти Лиманської сільської ради.
  19. Різне.