Інформаційно-профілактичні бесіди з суб’єктами пробації з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

Дата: 07.12.2022 12:46

Фото без опису

06 грудня 2022 року у приміщенні Татарбунарського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області виконуючим обов’язки директора Центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради Тетяною Боднар проведено інформаційно-профілактичну бесіду з суб’єктами пробації з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

Захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Цільова аудиторія таких заходів охоплює всі категорії суспільства. І суб’єкти пробації не є винятком. Адже засуджені особи, які перебувають на обліку в органах пробації, не завжди є агресорами, а часто виступають і в ролі постраждалих.

Учасників проінформовано про підрозділи та служби до яких можна звернутися у випадку домашнього насильства, ознайомлено із комплексом соціальних, юридичних та психологічних послуг, які надаються постраждалим від домашнього насильства.

Фото без опису