Допомога від БФ "Let's help"

Дата: 05.12.2022 14:10

Фото без опису

До Міжнародного Дня людей з інвалідністю до Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання – «Будинок Милосердя» Центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради надійшли дуже приємні та корисні подарунки – засоби для гігієни та догляду за тілом та волоссям.

Таку допомогу мешканці, що проживають у стаціонарному відділенні, отримали від БФ "Let's help" @letshelp.com.ua та @lorealukraine. Безумовно, такі акти милосердя множать добро, підіймають моральний та роблять життя наших мешканців трошечки кращим. Бажаємо нашим благодійникам добра, любові та вдячності від людей. Мирного неба та скорішої перемоги!