Перевірка об’єкту цивільного захисту (найпростіше укриття) в Трапівському ліцеї

Дата: 01.12.2022 09:40

30 листопада перевірка об’єкту цивільного захисту (найпростіше укриття) в Трапівському ліцеї показала, що ліцей готовий до відвідування учнями та педагогами в умовах воєнного стану.

Робоча група у складі представників Білгород-Дністровської райдержадміністрації, Лиманської сільської ради, ДСНС, правоохоронних органів, охорони здоров’я відзначили високий рівень підготовки найпростішого укриття. Перевірка здійснювалась не лише захисної споруди, а й стосовно цілого комплексу засобів укриття, які сприяють безпеці освітнього процесу – безпечність прилеглих територій, готовності локальних систем оповіщення, розчистка евакуаційних шляхів і розміщення планів евакуації. Для забезпечення безпеки дітей та персоналу, встановлена кнопка виклику поліції та система відео-нагляду.

У ході перевірки робоча група встановила, що об’єкт цивільного захисту Трапівського ліцею Лиманської сільської ради готовий до роботи в умовах воєнного стану, про що було складено відповідний акт.