Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.01.2023 10:41

Фото без опису10.01.23 відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Лиманській сільській раді, у форматі онлаїн.

Комісією було розглянуті питання, щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав матері відносно своєї неповнолітньої дитини, щодо затвердження індивідуальних планів дітей, що залишились без піклування батьків, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт і заслухано звіт начальника служби у справах дітей про проведену в 2022 році роботу.

Члени комісії брали активну участь у обговоренні даних питаннь, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції щодо рішеннь.

Після детального розгляду та обговорення було прийнято відповідні рішення, згідно чинного законодавства.