Проведено спільний рейд.

Дата: 19.01.2023 11:51

Фото без опису18 січня 2023 року представниками #Служби_у_справах_дітей, #Центру_надання_соціальних_послуг і #старостою Трапівського та Приморського старостинських округів Лиманської сільської ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області проведено вже другий у цьому році спільний рейд.

Як завжди, метою виїзду було обстеження умов проживання і утримання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишились без батьківського піклування, забезпеченість їх сезонним одягом, шкільним приладдям, предметами гігієни та продуктами харчування.

В ході інспектування відвідано 8 сімей у яких проживають та виховуються 25 дітей. З батьками проведені роз'яснювальні бесіди щодо відповідального батьківства, дотримання правил протипожежної безпеки, правил користування електроприладами, ведення здорового способу життя і профілактики захворювань.