Засідання бюджетної та земельної комісій

Дата: 16.02.2023 15:29

Фото без опису13 та 15 січня, пройшли засідання бюджетної та земельної комісій Лиманської сільської ради.

Членами комісій та спеціалістами було розглянуто більше 25 земельних та фінансових  питань.

Члени комісій  розглянувши ряд листів та заяв, які надійшли до комісій. Рекомендували винести на затвердження пленарного засідання чергової сесії, зокрема такі проєкти рішень:

• Комплексна програма «Безпечна громада» та Програма «Шкільний автобус» на 2023-2027 роки, Програма розвитку освіти на 2023-2026 роки;
  • Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Лиманської сільської ради;
  • Надання коштів на потреби та підтримки ЗСУ та інші необхідні заходи по забезпеченню життєдіяльності нашої громади.

В цілому засідання постійної комісії відбулось із жвавим обговоренням та конструктивними рішеннями