Засідання 19 сесії VIII скликання Лиманської сільської ради.

Дата: 03.05.2023 18:35

03. 05. 2023 р. відбулося засіданні дев’ятнадцятої сесії VIII скликання Лиманської сільської ради.

В роботі чергового засідання взяли участь депутати Лиманської сільської територіальної громади, посадові особи, спеціалісти апарату сільської ради, староста Трапівського та Приморського старостатів.

На порядок денний засідання сесії було винесено 23 питання, які попередньо розглядалися галузевими постійними комісіями сільської ради.

У роботі сесії також взяли участь голова-начальник Білгород-Дністровської РД(В)А Василь САМОКИШ та голова районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО, представники засобів масової інформації та інші запрошені.

В результаті обговорення з усіх питань були ухвалені відповідні рішення.

Останнім питанням на розгляді було підтримання клопотання жителів Лиманської територіальної громади щодо звернення до органів влади різного рівня з залученням місцевого населення до обговорення питання розширення меж Національного природного Парку «Тузлівські лимани».

Свої думки та зауваження висловили депутати, підприємці, яких гостро стосується це питання. До засідання сесії долучилися представники природного Парку, які теж мали змогу висловити своє бачення даного питання. Результатом обговорення стало одностайне схвалення депутатським корпусом вищезгаданого питання.