ПРО ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ ІЗ ПЕРШИХ УСТ

Дата: 25.04.2023 10:48

Як з’явилася ідея стати патронатною сім’єю і прийняти дітей на виховання? До яких труднощів варто бути готовим патронатним родинам та як комунікують діти зі своїми батьками? На ці та інші запитання потенційних кандидатів у патронатні вихователі, працівників служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради погодилися відповісти сьогодні Лариса та Олександр Пислар з м. Татарбунари, які з 2020 року надають у своїй сім’ї послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини. За три роки функціонування сім’я, в який дружина Лариса виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, встигла прийняти 16 дітей.

Ситуації бувають різні, та й свої діти не раз показували свій характер. Не чекати одразу якоїсь вдячності, що діти прийдуть з радістю, що їх врятували, витягнули звідкись. Пам’ятати, що це – звичайні діти. Не боятися цього, приймати, і все буде добре. Такі основні поради від професіоналів для людей, які хочуть стати патронатними вихователями.